...

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz skorzystać z jednego z poniższych sposobów płatności:

  • Pobranie: Płać gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opcji płatności.
  • Płatność Elektroniczna: Najwygodniejszy i bezpieczny sposób dokonywania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie korzystamy z systemu płatności Przelewy24. Po wyborze tej formy płatności, zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, gdzie szybko i bezpiecznie dokonasz płatności. System eCard obsługuje transakcje przy użyciu kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro), ePrzelewów (lista dostępnych banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia) oraz innych opcji, takich jak Płacę Gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać, BLIK.
Koszyk